sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Columbia'dan Aldığım Mont Kumaşında Sararma Oldu!

Fatma Fatma 10 Aralık 2013 11:48

Columbia WL5376-125 ürün kodlu S beden ürününü Türkiye’de Niğde Meta Sport'dan satın aldım. Ürünün leke tutmaz özelliği olduğu belirtilmiş. Bir ay sonra kullanım tavsiyesi üzerine temizleme yaptım fakat ürünün sırt ve kollarında sararma oluştu. Leke tutmaz kumaştan yapılan üründe sararmaların kalıcı olması ürünü kullanamama neden oldu.

Ürünü aldığım yere geri verdim ve Columbia yetkili firmaya iade edildiğini söylediler. Meta Sport ürünün arızalı olduğunu kabul edip bana değiştirme kuponu verdi. Kayseri'deki Columbia mağazasının kapanması ile çek elimde kaldı. Türkiye Columbia yetkililerini aradım. Yardımcı olmadılar hatta üzerinde azarladılar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Fatma 05 Mayıs 2014 23:57

Asports'un müşteri hizmetlerine yazdığım yazının cevabını aradan aylar geçmesine rağmen alamadım. İlgileniyor gibi gözüküp hiçbir yanıt vermemeniz ilginç.

Columbia Logo Columbia 13 Ocak 2014 07:56

Değerli Müşterimiz Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu ile ilgili [email protected] asports.com.tr adresinden müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

profile-icon Fatma 19 Aralık 2013 10:30

Neden Türkiye Columbia yetkileri ilgilenmiyor?

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler