06 Şubat 2014 #2280141

Columbia'dan Aldığım Kar Botu Su Alıyor

21 Ocak 2014 tarihinde karda giymek adına Sportive firmasından aldığım Columbia BL1519 - 105 model numaralı ürün su alınca 31 Ocak 2014 tarihinde değişim için götürdüm. (Ürün toplamda 10 saat kullanıldı.) Sportive mağazası ürünü kontrol için Gözalan Grup'a gönderdi. Gözalan grup ürünün su geçirmediği ve sorunun olmadığını iletti.


Bende kendilerine ürünün su aldığını ve bunun da nasıl gerçekleştiğini göstermek istediğimi ilettim yalnız kendileri testlere müşterilerin alınmadığını iletti. Cevap maalesef beni çaresiz bıraktı ama şu da bir gerçek Columbia sınıfta kaldı. Konuyu yurtdışına da ileteceğim. Umarım bu ortamda haklılığımı kanıtlamak adına bir süreç oluşur.

Önder 1.061 Okunma

Cevaplar

  • Önder21 Şubat 2014

    Merhaba ; Konu ile ilgili Asports maalesef hiçbir çözüm üretmedi. Hatta konu ile ilgilenmedi. Ayakkabıları matbu bir (evrakta imza bile yoktu) Red cevabı ile iade etti. Ben de konuyu Yurtdışı ile paylaştım. Columbia Yurtdışı (Fransa) hiçbir detay sorgulamadan bana yeni model göndereceğini iletti. Markanın çözüm gücü detay sorgusuz müşteri odaklı iken Asports 'un bunu kullanmayıp bizlere çözüm sunmaması markanın Türkiye'deki konumu açısından zarar vericidir. Columbia markasına gerçekten teşekkür eder, Asports'un da markanın global yaklaşımlarını yakalamasını ümit ederim. Saygılarımla.

  • Columbia Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. [email protected] adresinden ya da 0850 200 11 41 numaralı telefondan dahili 6777 'yi tuşlayarak müşteri temsilcimiz ile konu hakkında görüşebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Bilginize Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön