27 Ağustos 2018
#10818363

Columbia Vent Cush Flip Terlikler Ayaklarımı Yardı!

Columbia markasının Özdilek AVM mağazasından 14 Ağustos'ta Vent Cush flip parmak arası terlik aldım. 2 gün üst üste giydim ve ayağımın üstü yarıldı. 3. Gün de giyseydim muhtemelen dikiş atılacaktı.


Bugün mağazaya gittim ve ücret iadesi istedim. Ayağımı gördükleri halde mümkün değil dediler ve ürünü incelemeye gönderdiler. Yani inceleme sonrası ya ayağım suçlu çıkacak ya da ürün. Ben bu şikayetimi Columbia'nin uluslararası merkezine de bildireceğim.


Paramı iade alana kadar da vazgeçmeyeceğim. Bakalım inceleme sonucunda ayağım mı ayıplı çıkacak ürün mü göreceğiz. Resimleri herkesin görmesi için ekliyorum. 150 liralık terlik için bu şekilde sorun çıkaran bir marka, 2 bin liralık montlarda sorun çıksa ne yapardı merak ediyorum.

Emre Emre 2.157 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Emre16 Eylül 2018

    Firma inceleme sonrası ürün değişimi veya iadeye ret cevabı verdi. urunu bana geri vermeye çalıştılar ancak almadım. Tüketici Mahkemesi'ne gidip benim paramı haksız yere alan bu vurdumduymaz kuralsızlığa hukuksuzluğa son vereceğim.  140 TL'lik terlik için paramı cukkalayan bu firma acaba pahalı montları için ne yaparlardı? Yazıklar olsun size.

Ziyaretçi Yorumları