sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Columbia Vent Cush Flip Terlikler Ayaklarımı Yardı!

Emre Emre27 Ağustos 2018 16:01

Columbia markasının Özdilek AVM mağazasından 14 Ağustos'ta Vent Cush flip parmak arası terlik aldım. 2 gün üst üste giydim ve ayağımın üstü yarıldı. 3. Gün de giyseydim muhtemelen dikiş atılacaktı.

Bugün mağazaya gittim ve ücret iadesi istedim. Ayağımı gördükleri halde mümkün değil dediler ve ürünü incelemeye gönderdiler. Yani inceleme sonrası ya ayağım suçlu çıkacak ya da ürün. Ben bu şikayetimi Columbia'nin uluslararası merkezine de bildireceğim.

Paramı iade alana kadar da vazgeçmeyeceğim. Bakalım inceleme sonucunda ayağım mı ayıplı çıkacak ürün mü göreceğiz. Resimleri herkesin görmesi için ekliyorum. 150 liralık terlik için bu şekilde sorun çıkaran bir marka, 2 bin liralık montlarda sorun çıksa ne yapardı merak ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Emre 23 Temmuz 2019 12:51

Bu terlikleri iade almadıkları için çöpe atmak zorunda kaldım. Müşteri memnuniyetinden habersiz olan bu firmanın terliği yerine kendime North Face parmak arası terlik aldım ve inanır mısınız ayaklarım Columbia'dan sonra kendine geldi ve pamuk gibi oldu. Yurt dışında neyse ama Türkiye'de muhatap bulamazsınız. Gözalan Grup işin kurnazlığında ne yazık ki ve markanın da çok kötü bir temsilcisi.

profile-icon Emre 16 Eylül 2018 16:44

Firma inceleme sonrası ürün değişimi veya iadeye ret cevabı verdi. urunu bana geri vermeye çalıştılar ancak almadım. Tüketici Mahkemesi'ne gidip benim paramı haksız yere alan bu vurdumduymaz kuralsızlığa hukuksuzluğa son vereceğim.  140 TL'lik terlik için paramı cukkalayan bu firma acaba pahalı montları için ne yaparlardı? Yazıklar olsun size.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler