Columbia Ürünümün Değişim Sıkıntısı!

Fatih Fatih14 Şubat 20:46

11.12.2019 tarihinde Erzurum Kral Spor mağazasından aldığım Columbia markalı botumun değişimi için mağazaya gittim ve ürünün incelenmesi için teslim ettim. Daha sonra ürün, ayıplı ürün olarak tespit edildi ve tarafıma bildirildi. Fakat Erzurum Kral Spor, Columbia'nın ayıplı ürün olarak kabul ettiği ürünü, mağaza yetkilisi tarafından dikkate alınmayarak para iadesini kabul etmemiş, devletin aldığı %8 KDV ve bankanın aldığı %3'lük kesintinin olduğunu, bu meblağında tarafımdan tahsil edileceği gerektiğini söylemiş. Fakat mağaza yetkilisi, bu kesintilerin müşteriyi ilgilendirmediğinden bir haberdi. Mağaza yetkilisi, Hem tarafıma hem de Columbia müşteri hizmetlerindeki hanımefendiye ben bunun iadesini almıyorum diyerek sorunu çözmek istemediğini açıkça belirtti. Columbia ayıplı ürün olarak kabul ediyor fakat Erzurum Kral Spor buna rağmen para iadesini kabul etmiyor. Erzurum Kral Spor ve Columbia arasındaki bu anlaşmazlıktan dolayı mağduriyetimin giderilmesini ve bahse konu mağazaya yaptırımınızın uygulanmasını istiyorum.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Selen 20 Şubat 13:34  

  Benimde şikayetim tam sizinki ile aynı... Lütfen sizde gözalan grup ile bu durumu paylaşın ve üsteleyin. Hakem Heyeti'ne başvurun. Gerçekten işimi gücümü bıraktım bu işin peşine düştüm.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Fatih 22 Şubat 17:14  

  Gözalan grupla paylaştım ve yardımcı da oldular. Ben de gerekeni yapıp Tüketici Mahkemesi'ne gidip gerekli ödemeyi alacağım

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler