24 Nisan 2013
#1760417

Columbia Ürün Değişimi!

Ben Konyada yaşıyorum, Ankara Columbia mağazasından alınmış bir gömlek hediye geldi. Değiştirme kartında ürün kodu, fatura ve müşteri numarasının yer alıyordu ve ürünün herhangi columbia mağazasında 30 gün içerisinde değiştirileceği yazıyordu.Konya mağazasında aynı ürünün bir beden küçüğünü değiştirme kartıyla talep etmeme rağmen değiştirmenin alınan mağazadan yapılacağını söylediler.


Firmanın disbritörünü aradım. Yetkili bana böyle olayların sık sık olduğunu satış yapan mağazaların ürünü satmak için müşteriye yanlış söylediklerini belirtti. Değiştirme kartında herhangi bir mağazada değiştirilebilir ibaresini ise açıklayamadı. Bu gömleği çöpe atayım.

Mehmet Mehmet 764 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Columbia Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuzluk için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Ürünlerinizi ancak aldığınız mağaza üzerinden değişim yapabilirsiniz. Firma prosedürlerimiz bu şekildedir. Yanlış bilgilendirme için gerekli birimler uyarılmıştır. Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları