14 Ocak
Yorum Yap
#11444475

Columbia Su Geçirmez Denilip Satılan Ancak Su Geçiren Ürün...

3 ay önce İstanbul Marmara Park AVM içerisindeki mağazanızdan WL0006 lake 22 hooded modelli mont aldım. Yalnız özellikle çalışan arkadaşlara yağmur geçirmez mi olduğunu altını çizerek sordum yağmur geçirmediğini garantisini aldığım içinde tercih edip aldım. 3 ay içinde çok kullanmadım montu ama ne zaman yağmur denk geldiğim de gördüm ki içimdeki giysim ıslanıyor.


Böyle bir şey olamaz ben outdoor üründe özellikle Columbia gibi bir markaya hiç yakıştıramadım devamlı Columbia ürünlerini tercih ederim çünkü markanıza güvenirim en azından verdiğim paranın hakkını veriyor diye düşünüyordum ama beni hayal kırıklığına uğrattı. Ben ürünü dün aldığım mağazanıza geri götürdüm ve oradaki arkadaşlarda bu sefer bu modeller yağmurda su geçirebilir garantisi yok dediler ama aynı arkadaşlar yoktu mağazada bu nasıl bir şey çalışanlar bilgilendirilmiyor mu ne olursa olsun satmaya mı uğraşıyor ürünleri yalan yanlış bilgi verip.


Ben bu ürünü kesinlikle istemiyorum fiyat farkı ne ise verip bana yağmur geçirmeyeceği garantisini verdiğiniz bir ürün ile değiştirilmesini istiyorum. Üründen soğudum fiyat farkı önemli değil su geçirmesin üşütmesin kış koşuluna uygun olsun Columbia'dan hiç yakışmadı bu tutum lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Ürün değişimi için dün ürünü Marmara Park şubenize teslim ettim.

Emre Emre 1.306 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler