30 Kasım 2018
#11223801

Columbia Stok Kalmadı Diye Sipariş İptali!

Black Friday döneminde yaklaşık bir hafta önce Columbia'nın internet sitesinden bir mont satın aldım. Ürünü perşembe günü sipariş ettim cuma günü kargolanmadı araya hafta sonu girdi pazartesi bekledim pazartesi de kargoya verilmedi. Ben de bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerinde karşımdaki güya bana yardımcı olmak için orada bulunan kişi yakın zamanda kargolanır deyip hemen kapatmak istedi. Ben de sürenin benim için önemli olduğunu söyledim. Onun üzerine bilgileri inceleyip AA size gönderilecek monttan bir tane kalmış o da defoluymuş iptal edilecek siparişiniz dedi.


Ben bunu aradığımda öğreniyorum ben aramasam daha haber verecekleri yok. Onların saçma sapan işleyişi yüzünden bütün Black Friday indirimlerini kaçırdım. Bunu söylediğimde yapabileceğimiz hiçbir şey yok dediler. İşleyiş tamamen sorun müşteri memnuniyetinin kesinlikle hiçbir önemi yok. Bu mağduriyeti gidermek için de hiçbir şey yapılmadı. Eğer gerçekten müşteri odaklı bir firma olsa bu mağduriyeti gidermek için bir indirim çeki ya da başka bir ürünle değişim imkanı verilirdi.


Ancak kesinlikle çözüm odaklılık yok. Gidip hiçbir indirimden faydalanamayarak başka bir markadan ürün almak zorunda kaldım. Bu işleyiş böyle gittiği sürece ne Columbia'dan bir şey alırım ne de çevremdekilerin almasına müsaade ederim. Eğer oradan alışveriş yapmayı düşünen varsa özellikle internet sitesinden kesinlikle yapmasın tek kelimeyle pişmanlık.

Gülşah Gülşah 8.114 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları