Columbia ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Burak'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Columbia Redmond V2-Mid-Waterproof Bot Bir Ay Sonra Su Geçirmeye Başladı

2.778görüntüleme
Burak
Burak 13 Ocak 2020 21:12

23.11.2019 günü Ankara Cepa Columbia mağazasından aldığım Redmondv2 bot kullanımdan yaklaşık 1 ay sonra su geçirdi. Ürünü alırken kesinlikle su geçirmeyeceğini söylediler bende zorladım soru sorarak ancak klasik olarak hatalı üretim olursa geçirebilir o zamanda geri alırız denildi. Markaya olan güven nedeniyle denemek istedim. Ankara'da bir ofis çalışanı olarak asfalt yolda sadece 50 m servisime yürüyorum. Bu sene yağan karda ilk gün servise bindiğimde ayaklarımı ıslak hissettim.

Normalde hiç terleyen biri değilim ama termal çorap aldığım için olabilir dedim. İkinci gün çıktığımda yine aynı şeyi hissettim eve geldim ve tabanlığı kaldırdığımda altı göl olmuş gibiydi. Hemen atlayıp ayakkabıyı götürdüm. Bizzat kendileri dokundu ve evet su geçiriyor dediler. Ayakkabının tabanında anladığım kadarıyla hiçbir koruyucu yok. Tabanlığın altında sadece kumaş var ve bence tabanından su aldı. Üretim hatası olduğunu incelemeye göndereceklerini ve büyük ihtimal kabul göreceğini söylediler. Ürünü verirken parasını almak istediğimi söyledim ancak böyle bir şeyin olmayacağını ancak farklı bir ürün alabileceğimi söylediler. Bende madem üretim hatalı aynı ürünü tekrar alacağım ve yine su geçirirse Tüketici Hakları için gereken her yere başvuracağım.

Eğer su geçirirse yalan söyledikleri için kendileriyle karşılaşmaktan çekinmeyeceğim. Çünkü bu kişiler insanları yanlış bilgilendirip yalan söyleyip aldatıyorlar. Çevremdeki insanların söylediğini dinleyip bunu aldığım için çok pişmanım. Gereksiz ve aşırı pahalı sadece adı çıkmış bir isimden başka bir şey değil.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler