08 Şubat
#11556967

Columbia Kusurlu Grand Canyon Ayakkabı Değişimi Yapmıyor!

Müşteri no... :1-4-10130688
30.01.2018 tarihinde Ankara Nata Vega Columbia Outlet mağazasından iki çift kışlık ayakkabı aldım (bay-bayan). Fatura Con-Teks a. ş. Ve Gözalan Group olarak kayıtlı. (Ayrıca birkaç ay sonra yazlık iki takım daha spor ayakkabı aldık). BM6006 model Grand Kanyon outdry ayakkabıda birkaç ay içinde sorunlar çıkmaya başladı. Ayakkabının her iki uç tarafında, önce iplik atma, sökülme ve dikiş yerlerinden kumaş kısımlarında açılmalar başladı.
Düzgün ve özenli şekilde ayrıca kışlık olduğu için ancak altı ay kullanabildiğim ve tarafıma ürünler sözlü şekilde iki sene garantilidir denilmesine rağmen bu süre genelde bir yıl olur diyerek mağazaya müracaat ettim. Firma test edilmek üzere teslim aldığı ürünü red cevabı alındı diyerek herhangi bir işlem yapmadan iade etti. Piyasa koşullarında oldukça yüksek fiyatlara aldığımız ürün için aldığımız bu cevap bizi çok şaşırttı. Firmanın ve markanın bu yaklaşımının tüm kullanıcılara örnek olmasını isterim. Ayrıca bu ürün için Tüketici Hakları mahkemesine baş vuracağım. Saygılarımla S**K**

Süleyman Süleyman 4.876 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Süleyman05 Mart

  Columbia ürün tarifi; caf caflı ürünler Olağan üstü fiyatlar Lakayıt müşteri ilişkileri Umursamaz yönetim Maalesefli imkansız' lı cevaplar Bozuk ayakkabılar Iadesiz satışlar Alışılmadık umursamazlık

 • Süleyman24 Şubat

  Columbia Hatalı ürünleri ne yapıyor bilen bilmeyene anlatsın. Hiç. Ödenen yüksek ücret, karşılığı. Hiç. İade etme çabası. Hiç. Tamir etme olasılığı. Hiç. 

 • Süleyman16 Şubat

  Çin malı bir ayakkabılar bile en az iki üç yıl kullanılabiliyor, ama on katı fiyatla satın aldığınız columbialar birkaç ay dayanmıyor. Ama her iki ürünün ortak noktası, ikisinin de iadesi yok, garanti hiç yok, çözüm kıyısından bile geçme. Benzerlik çok değil mi. Ha bir de insan kendini bir tuhaf keklenmiş hissediyor. Bu da bedava üstelik.

 • Süleyman10 Şubat

  Columbia kışlık botlarını ev dışında giymeyin. O kadar para verip 6 ay bile dışarıda giyemeyeceğiz bir şey için ödediğiniz paralar boşa gider. Moraliniz gider. Paranız gider. Markaya güveniniz gider. Aklınız ve moraliniz gider. Evde dışarıdaymış gibi hayallerinizi kurup, ayağınızda BM6006 Grand Canyon. Kulağa iyi geliyor değil mi?

 • Süleyman08 Şubat

  Columbia en çok şikayeti ayakkabılardan alıyor. Firma çok ciddiymiş gibi yaparak bu şikayetleri "ürün inceleme sonuç formu adlı bir yazı ile kalite, memnuniyet ayıp imal vb... Gibi laflar ederek iade ediyor. Yazının sonu "bizi tercih ettiğiniz için... " ile bitiyor, gerisini belirtmeye gerek yok zaten. Çözüm için hiçbir çaba yok, seçenek yok, bundan sonra bizim içinde Columbia'da yok.

 • Süleyman08 Şubat

  Columbia'dan alınan ve oldukça yüksek fiyatlar ödenen ayakkabılarınızı evde giyin. Outdor, climate, yazlık arazi, iki yıl garanti falan vb... Ürünlerine sahip çıkmayarak sorunu kullanıcılara yıkıyorlar. İade, değişim imkansız. Ankara N*** V*** outlet bunlardan bir tanesi, o da bana denk geldi.

Ziyaretçi Yorumları