07 Ocak 2017
Yorum Yap
#7433756

Columbia Kar Suyu Geçirmez Dedikleri Ayakkabı Yağmur Suyu Geçiriyor!

Columbia'dan ilk ayakkabımı 2014 kışında aldım. (450 TL civarı) %100 kar suyu geçirmez diye sattılar. İstanbul'un göbeğinde asfalttaki 2 cm'lik kardan ayaklarım ıslandı. Gittim mağazaya anlattım durumu. İncelemeye gidecek dediler kışın ortasında 20 gün spor ayakkabıyla dolaştım. Sonra ürüne değişim kararı verdiler aynı ürünün yenisini aldım. Tabi o kış kullanamadım. Neyse. İkinci üründe aynı şekilde yerdeki 2-3 cm'lik karı geçirdi.


Tekrar gittim mağazaya anlattım durumu tekrar incelemeye gitti tekrar bir 20 gün daha spor ayakkabı ile işe gittim geldim. Neyse değişim kararı çıktı bu defa başka model aldım (para iadesi yapmıyorlar sanki çok kaliteli bir şey satıyorlarmış gibi illa ki bu parayı bizde harcayacaksın diyorlar) Neyse eski ayakkabının üstüne 110 TL fark ödedim yeni ayakkabı aldım (570 TL) Geçenlerde yağmur yağıyor evden arabama gidiyorum yağmur suyu olduğu gibi ayağıma girdi.

İbrahim İbrahim 2.187 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim06 Ocak 2017

    Tabi tekrar mağazaya git durumu anlat inceleme falan derken ben kaldım yine spor ayakkabıyla. Bu defa şöyle bir durum var son verdiğim ayakkabı 427 TL'ye düşmüş ama ben 570 TL ödedim alırken. Bakalım eğer değişim kararı gelirse ve para iadesi ya da başka ürün istediğimi söylediğimde verdiğim ayakkabıyı kaça sayacaklar

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler