27 Şubat 2014
#2319311

Columbia Hatasını Kabul Etmedi

8 ay önce aldığım waterprof özellikli Columbia spor ayakkabımın her iki çifti de ayak ucu kısmından su almaya başladı. Ankara nata vega da Columbia'da mağazasından aldığım ayakkabımı verdim ve firmaya göndereceklerini söylediler. 20 gün sonra aradığımda firmanın ayakkabıyı kabul etmediğini söylediler ve ayakkabıyı geri aldım ve daha hiç giymedim.


Columbia firması kendi hatalarını kabul etmeyip kullanıcı hatası olduğunu bildirdi. İşin garibi sağ ve sol olmak üzere ikisinde de su geçirme mevcut ve ayakkabıya yaptığım hiçbir dış müdahale olmamasına rağmen kabul edilmedi. Tüketici haklarına başvurmayı düşünüyorum. Böyle kaliteli ve pahalı bir firmanın kendi hatalarını kabul etmemesi çok kötü..

Can Can 643 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Columbia Temsilcisi04 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0850 200 11 41 numaralı telefonu arayarak, dahili 6777 tuşladığınız da müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Bilginize Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

  • Can03 Mart 2014

    böle bir firma böle kalitesizlik....ucuz denmeyecek kadar pahalı bu ürünlerinin arkasında durmayan bir firma...

Ziyaretçi Yorumları