07 Ekim 2013
#2048921

Columbia Değişim Yapmadı!

Hediye aldığımız bir ürünün değiştirilmesi memleket meselesi oldu. 06/04/2013'te alınan ürün büyük olunca Erzurum AVM Columbia mağazasına iade ettik. Daraltma işini şirket terzisi yaptı fakat gene beğenmedik çünkü orantısız olmuştu. Daha sonra bunu şirket genel merkezine gönderdiler 06/07/2013 tarihinde.


Biz Erzurum'dan ümit kesince 8. ayda şirket genel merkezine mail attık, hala cevap verme tenezzülün de bulunmadılar. Bugün yani 05/10/2013 tarihinde aradığımda da kusura bakmayın isteğiniz red edilmiştir. Sonuç olarak 6 aydan beri ödediğimiz gömlek parası ile kullanmadığımız ama elimizde olmayan bir gömleğimiz var.

Ayhan Ayhan 435 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Columbia Temsilcisi07 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuzluk için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Elinize ulaşmayan ürününüz ile ilgili durumun takibini ancak ürünü aldığınız mağaza ile görüşmeniz gerekmektedir. Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler