22 Ocak 2014

Columbia Bot'un Üst Dikişi Patladı

Columbia'dan aldığınız bu bot sizi ölene kadar idare eder demişlerdi ama toplamda 15 defa giyilmemiş olan bot üst taraftan ikiye ayrıldı. dağcı botu gibi sert ve kaba bir bot olmasına rağmen, şehir içinde düz yolda yürürken üst dikiş yerinden patladı ama nasıl oluyorsa kullanıcı hatası dendi ve hatalarını kabul etmediler. Hatta tamir bile yapılmadı. 300 lira vermiştim o botlara. Şuan kış ortasında beni mağdur ettiniz çünkü sıkışık durumdayım. Sizi kınıyorum.

Reyhan 478 Okunma

Cevaplar

  • Reyhan22 Ocak 2014

    bunu onlarda söylemişti.. hatanın sizde olduğu apaçık ortada.. ortadan ikiye ayrıldı ürününüz..sıradan birine gösterseniz üretim hatası olduğunu anlar ama siz kabul etmiyorsunuz.. kimseye bir şey olmaz bu sizi zedeler... bunu her ortamda bu şekilde anlatacağım.. tüketici haklarına da dilekçe yazıldı..

  • Columbia Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle ürün ile ilgili yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtiriz. Ürünler uzmanlarımız tarafından inceleme merkezinde detaylı olarak incelendikten sonra sonuca varılmaktadır. Prosedür gereği ürünleri tamir etme seçeneğimiz maalesef bulunmamaktadır. Tekrardan yaşanılan olumsuzluktan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Bilginize

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön