28 Ocak
#11508279

Columbia Ayakkabı Yanlardan Patladı!

Morhipo.com aracılığı ile eşime dayanıklı ve su geçirmez özelliği ile özellikle seçerek aldığım Outdry Columbia ayakkabı fazla kullanılmamasına rağmen yanlardan patladı.


Sadece yağmurlu günlerde giyilmesine rağmen ayakkabı hemen üst ve yanlardan patladı.


Markasız ayakkabılar bile en az 2 yıl giyilmesine rağmen Columbia ayakkabının bu kadar az kullanılmasına rağmen patlaması çok şaşırtıcı.

Ayşe Ayşe 4.861 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ayşe23 Şubat

    Columbia firmasına yanlardan patlayan ayakkabı gönderilmiştir ve hiçbir gerekçe gösterilmeden ürün red edilmiştir. Outdor ve 2 yıl garantili satılan bir ayakkabı az kullanılmasına rağmen patlaması normal mi? İşi zora sokup ürünlerinin arkasında durmamaktadırlar. Tüketici Mahkemesi ile işin çözme yoluna gidilmesi istenmektedir

  • Ayşe20 Şubat

    Merhaba, Satmış olduğunuz ürün tarafınıza değerlendirmek için gönderilmiş olup red cevabı tarafımıza açıklama yapılmadan gönderilmiştir. Ürün sizinde göreceğiniz gibi kullanıcı hatası değildir. Sizde zaten bu yönde bir bilgi sunmamanıza rağmen ürün ile ilgili red cevabı vermişsiniz. Outdor ve dayanıklı diye ciddi rakamlara satmış olduğunuz ürün 3... 5 kullanımda göz göz patlamıştır. İmalat hatası olmayan dayanıklı olarak, outdoor olarak sattığınız ürün imalat hatası değilse nasıl patlar? Bu ürün üstelik Zorlu koşullarda giyilmemesine rağmen. Tüketici Mahkemelerine başvurmamızı isteyip ürününüzün arkasından durmayıp işi zor sokmanız kurumsal bir firmaya yakışmamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları