30 Ekim
#12872888

Columbia Ayakkabı Malzeme Hatası

Daha önce severek alıp birçok ürününü kullandığım Columbia markasının, Temmuz 2018 de aldığım ekteki ayakkabıları, 1 sene sonunda görüldüğü gibi hale gelmiştir. Adım atarken kıvrılan yerlerden açılması var ve bu ayakkabıları sadece günlük olarak ise gelip giderken kullandım. Ne bir doğa yürüyüşü, ne başka bir doğa sporu yapmadığım halde. Böyle bir sorun olmaması için sanırım adım atmamam ya da yürümemem lazım diye düşünüyorum.


Ayakkabıları 2 kere incelemeye yolladığım halde, standart bir şekilde bana "üretim ve malzeme hatasından kaynaklamadığı" ibaresi ile bana geri yolladılar. Daha önce de aldığım iki ayakkabı da, aynı şekilde, aynı hatadan dolayı değiştirildi (üstüne farkını vererek). Ama nedendir bilmiyorum bu 3. Kez olduğu için mi, bir değişim yapılamıyor, anlamlandıramıyorum bunu. Mağaza dışından kimse muhatabım değil, kimseye derdimi anlatamıyorum, ilgilenen yok, müşteri hizmetlerinin hiçbir bilgisi alakası yok. Sonuç olarak geçen sene 930 TL vererek aldığım ayakkabı su an 5 sene giyilmiş bir ayakkabı olarak gözükmektedir.


Son olarak buraya yazmakta karar kıldım, öncesinde konuştuğum, mail attığım kişilere de sorarak, yapabileceğiniz bir şey varsa yapın lütfen diye. Yine ilgisiz yetersiz cevaplar alınca buraya yazıyorum. Gerçekten daha önce böyle bir şey yapmamıştım ama insan, hakkını aramak istediğinde gerekli kapıları bulamayınca, kendi imkanlarıyla bir şeyler yapmak istiyor.


Columbia markasının, bu şekilde buralarda olması istemezdim açıkçası, bir müşteri memnuniyetini çözmesi bu kadar zor olmamalı, buralarda ismi geçmemeliydi, ama bunu bana yapmak durumunda bıraktılar. Zaman içinde ne olacağını göreceğiz hep birlikte.

Sertan Sertan 1.855 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları