27 Mart 2013
#1709623

Columbia Ayakkabı 1 Günde Deforme Oldu!

01. 03. 2013 tarihinde bir internet sitesinden satın aldığım Columbia Switchback 2 marka kadın ayakkabısı, ertesi gün yürüyüş yaparken giydiğim sırada nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde deforme olmuş, ön tarafındaki yüzey soyulmuştur (zaten ayakkabının önünün gayet kalitesiz bir malzemeden yapıldığı açıktır).


Konuyla ilgili firmaya bir dilekçeyle beraber iademin nedenini açıkça izah etmeme rağmen aracı firma mail olarak columbia'nın telefonuma ulaşamadığını, sorunun firmadan kaynaklı olmadığını belirtmiştir. Gerek ürünün kalitesizliği, gerekse iade politikası nedeniyle bu firmadan kesinlikle bir daha alışveriş yapmayacağım ve hiçbir tanıdığıma önermeyeceğim.

Deniz Deniz 580 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Deniz14 Nisan 2013

    morhipo müşteri hizmetleri sağolsun konuyla ilgileneceklerini, sizinle tekrar irtibata geçeceklerini söylediler. hala bir sonuç yok.

  • Columbia Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimiz ile ilgili her türlü konuda bizden destek alabilirsiniz. Ürününüzü hangi firma ile nereye gönderdiğinizi bize iletirseniz size daha çabuk yardımcı olmaya çalışacağız. Sevgiler Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Asports Müşteri Hizmetleri

  • Deniz03 Nisan 2013

    parasını ödeyip aldığım kusurlu ürünle ilgili herhangi bir gelişme yok. sanırım buradaki amaç, ürünü geri yollayın da iade etmesem de olur dedirtmek. hakkımı aramaya devam edeceğim. teşekkürler columbia!

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler