Columbia ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Columbia Ankamall Mağaza Satış Temsilcisi Ürün İadesi Kabul Etmiyor

1.153görüntüleme
Yüksel
Yüksel 16 Kasım 2020 18:00

07/11/2020 tarihinde Panora Mağazanızdan aldığım Columbia ayakkabısını aynı gün erisinde Ankamall ® Mağazanıza iade etmek istediğimde Satış sorumlusu ismini sonradan öğrendiğim o**** Bey iade alamayacağını satış hedefine eksi yazacağını belirterek Panora Mağazasına gitmemi istedi. Panora AVM ® nin uzak olduğunu söylediğimde '' sen beni düşünmezsen ben seni hiç düşünemem'' dedi. 

Kasaya iade etmek istediğimde kasa gelip '' Kasiyer S***A**** ''kesinlikle iade almayacaksın' sert bir talimat vererek, iade etme hakkımı şahıs olarak engellediği için şikayet edeceğimi belirttim '' nereye şikayet edersen et'' diyerek şaşkınlığım artarak devam etmesine neden olan bu güzel insanin ismini öğrenmek istedim 'söylemiyorum ismimi'' diyerek beni ve kasiyer s*** Hanımı şaşkınlık içinde bırakıp gitti.

 s*** Hanım reyon yöneticisine konuyu ileterek sorunu çözdü. Fakat bu tavrın cesareti Boyner ® mağazacılığın ürün temsilcilerinde kontrol ve denetim mekanizmasını eksik olduğunu mu? Yoksa personel Eğitiminin eksikliğinden mi kaynaklandığını değerlendirmenize sunuyorum. Şahsın ismini mağazada başka bir personelinizden öğrendim için doğruluğu teyide muhtaç olabilir. İşlem tarihi 07/11/2020 saat 13:09

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler