sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Boyner'de Columbia Garanti Oyunu

Hikmet Hikmet01 Şubat 2019 14:57

Columbia marka bir çok ayakkabı ve giysim var. Hepsi de sağlamlığına, kalitesine güvenerek ve tarzını beğenerek satın aldığım ürünlerdi. Bir sorun yaşasam da Columbia’nın beni mağdur etmeyeceği kanaatindeydim. Ancak birkaç gün önce karşılaştığım sorunu pek de istediğim gibi çözebilmiş değilim. Uzun bir süre önce Boyner’den aldığım ancak garantisi devam eden waterproof ayakkabım dış görünüşünde herhangi bir yıpranma olmamasına rağmen en ufak bir yağmurda su geçirmeye başladı.

Ben de müşteri hizmetlerinin (Boyner) telefon görüşmemizdeki yönlendirmesiyle ayakkabıyı 13 Ocak'ta Beylikdüzü Migros AVM'deki Boyner mağazasına teslim ettim. Ayakkabının ‘birebir değişimini ya da ‘muadiliyle değişimini istediğimi belirttim.

Ancak bana sadece ‘iade’ talep edebileceğimi ve talep Columbia tarafından kabul edilirse ayakkabıyı ‘geçmişte satın aldığım bedeli’ ‘Boyner alışveriş çeki’ olarak geri ödeyeceklerini söylediler.

Bunun Columbia’nın tasarrufu olduğunu da eklediler. (Bunu pek inandırıcı bulmadım) Maalesef ortaya beni mağdur eden bir tablo çıktı. Çünkü geçmişte uygun bir fiyata satın aldığım için verilecek çekle yeni bir Columbia ayakkabı almam imkansız.

Ayakkabımı seviyor ve beğenerek giyiyordum ama mevcut haliyle kullanamayacağım için istemeye istemeye bıraktım.

Aynı marka 4 ayakkabım daha var, böylesine ünlü bir markanın işi bu kadar uzatmasını ve benim gibi marka sadakati olan bir müşterisini mağdur etmesini anlayamıyorum. Bu tablo değişmezse yeni bir Columbia ürünü alacağımı ya da Boyner'den bir daha alışveriş yapacağımı sanmıyorum.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler