Columbia Ürününe Sahip Çıkmıyor.

Mehmet Sinan K. |

1 sene önce Columbia Ankara Ankamall AVM'den yaklaşık 1000 tl değerinde alışveriş yaptım. Eşime aldığım termel mont (400 tl değerinde) kolları ve cep kısımları kir tutmaya başladı. Bize alırken ürünün çabuk temizlendiği özelliğinden bahsetmişlerdi. Fakat üründe temizlenme olmadı. Alışveriş yaptığım avm ye yaklaşık 160 km uzaklıkta oturmaktayım.

Yaz geldi ve kışlıkları kaldırdık kış gelince tekrar çıkardık fakat montu yıkamamıza rağmen kirler aranmıyor. Eşim öğretmen ve bu oluşan kirler normal dışarıda gezerken havadan ele bulaşan kir yani saniyide çalışıpta bulaşacak cinsten değil. Ben ürünü 1 yıl 15-20 gün sonra götürdüm garanti bitti dediler sıkıntım garantiyle değil ürünün özelliği 1 yıl sonra biter mi?

Etiketler :

Spor Giyim Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Sinan K.
  05 Şubat
  01:31

  kesinlikle ne giderim nede tavsiye ederim hatta her platformda uygulamalarından haberdar edeceğim.

 • 03 Şubat
  08:14

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. musteri.hizmetleri@asports.com.tr adresinden ya da 0850 200 11 41 numaralı telefondan dahili 6777 'yi tuşlayarak müşteri temsilcimiz ile konu hakkında görüşebilirsiniz.
  Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Bilginize

  Sayın Üyelerimiz,
  Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan musteri.hizmetleri@asports.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

  Saygılarımızla
  Asports Müşteri Hizmetleri