Columbia Ayakkabım Yırtıldı.

Güray E. |

Beylikdüzü Sportive mağazasından 110 TL'ye Columbia marka ayakkabı aldım. Çok sık giymememe rağmen ayakkabı beşinci ay dolmadan yırtıldı. Aldığım yere götürdüm ve ayakkabının Gözalanlar firmasına yollanıp burada inceleneceğini söylediler. Yaklaşık bir ay sonra inceleme sonucunun 'red' olduğu tarafıma bildirildi.

Neden red olduğuna dair bir açıklama yapılmadı. Columbia gibi büyük ve Uluslararası bir markanın güvenirliği ve sağlamlığını sorgulamaya başladım. Sorunun benden kaynaklanmadığına emin olarak hakkımı aramaya devam edeceğim. Böylesine büyük firmaları da ürünlerinin arkasında durmaya davet ediyorum.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güray E.
  12 Şubat
  09:06

  Columbia markasının Türkiye satış yetkilisi firma Asports'u aradım müşteri hizmetlerinden Zeynep Hanım işle konuştum, ancak kendileri yardımcı olamayacaklarını, sistemin otomatik cevabının tarafıma gönderildiğini söylediler. şikayetvar.com üzerinden de bir sonuç almam mümkün olmadı.

 • 12 Şubat
  08:18

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtiriz. musteri.hizmetleri@asports.com.tr adresinden ya da 0850 200 11 41 numaralı telefondan dahili 6777 'yi tuşlayarak müşteri temsilcimiz ile konu hakkında görüşebilirsiniz.
  Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Bilginize

  Sayın Üyelerimiz,
  Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan musteri.hizmetleri@asports.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

  Saygılarımızla
  Asports Müşteri Hizmetleri