17 Aralık 2015

Color N Drive Kusurlu Boya Gönderdi.

2015 Model Polo beyaz renk aracımdaki küçük çizik için Color N Drive çizik setini aldım. Serviste rötuş boyası 35 lira ben 80 liraya bu seti aldım. Yanında gönderdikleri "Alman Patentli Temizleme Solüsyonu" litresi 15 liraya satılan tiner.

Tineri beze döküp videolarında anlatıldığı gibi aracınızı silerseniz, turuncu bezin rengi arabaya geçiyor. Yine tanesi 50 kuruşa satılan mini kavanozlar içinde boyayı göndermişler ve kavanozun kapak boyası boyaya karışmış, beyaz olması gereken boya şu an gri renkte. Satıcının sorumlu davranıp paramı iade etmesini, setini geri almasını istiyorum.

Volkan 4.191 Okunma

Cevaplar

  • Color N Drive Temsilcisi12 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Color N Drive rötüş sistemi hiç bir deneyimi olmayan kullanıcının kimseye ve ek hiç unsura ihtiyaç duymadan profesyonel sonuçlar alabilmesi için dizayn edilen bir üründür. Bu sette kullanılan boya özel emulsiye edici aktif kimyasallar ile birlikte formule edilir ve alttan yüzeye doğru kontrollü kuruma özelliğine sahiptir. Herhangi bir mercide bu tarz formüle edilmiş bir boya bulmanız mümkün değildir. Piyasa da satılan bu tarz boyaların kabarcık ve kalıntı bırakmasının sebebi budur. Piyasada tiner diye tabir edilen yaklaşık 30 a yakın kimyasalın inceltici olarak kullanıldığını bilmenizi isteriz. Solusyonumuz alifatik hidrokarbon ve etoksile sentetik alkol bazlı aktif maddelerle kombine edilmektedir. Böylelikle aracınızın orjinal fixe olmuş yüzeyine zarar vermezken, rötüş yapılan yerin kalıntı bırakmamasını ve olası hata drurumlarında aracı tekrar tamir öncesi haline almayı garanti eder. Kalitesini beğenmediğiniz bezler bugün fiyat seviyesi sebebiyle orjinal araç servislerinde kullanılamamaktadır. Üzerlerindeki markayı yazıp kolaylıkla görebilirsiniz. Her ayrı siparişle birlikte özel hazırlanan ve sektörde en iyi malzemelerin kullanıldığı bir ürün için yaptığınız yorumlarda mutlaka bir yanlış anlama olduğunu düşünüyor ve durumu düzeltebilmemiz için müşteri temsilcilerimizi mutlaka aramanızı rica ediyoruz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön