13 Şubat 2014 #2291409

Collezione'da Etiket İle Kasa Fiyatı Tutmuyor

11.02.2014 tarihinde saat 19,24 , 096 fiş numarası ile Antalya Deepo mağazasında pantolon beğendim. Pantolonun etiket fiyatı 19,99 idi. Denedim ve almak için kasaya gittim. Kasada barkodu okuttu ve 29,99 tl dedi. Ben de etiket fiyatı 19,99 dedim.


Fakat kasadaki çalışan barkod fiyatının geçerli olduğunu söyledi. Beğendim için pantolonu almak zorunda kaldım ama tabi ki bu benim son alışverişimdi. Bundan sonra böyle kandırılmamak için Bu firmadan kesinlikle alışveriş yapmam. Bir müşterisini böylece kaybetmiş oldu. Collezione'dan şikayetçiyim.

Orhan 664 Okunma

Cevaplar

  • Orhan'ın Teşekkür Mesajı17 Şubat 2014

    Firma konu hakkında çok hassas davranarak kurumsal yapısını gösterdi. Mağduriyetimi giderdiler. Firmaya ve Levent Bey'e ilgisinden dolayi teşekkür ederim.

  • Orhan'ın Teşekkür Mesajı13 Şubat 2014

    Bugün telefon açtılar ve mağduriyetimi gidereceklerini belirttiler. Şimdiden teşekkür edferim. Şikayetten sonraki süreçte gayet hassa davrandılar.

  • Collezione Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Şikayetvar.com Yetkilisi; Değerli Müşterimiz Orhan Bey ile yapılan telefon görüşmesinde ; etiket ve kasa fiyatı farklılığı sebebi ile yaşanan olumsuz durum için kendisinden özür dilenmiştir.''Etiket ve kasa fiyatında farklılık yaşandığı dönemlerde müşteri lehine olan fiyat doğrultusunda satış yapılmalıdır'' bilgisi mağaza personelimize yeniden hatırlatılmıştır. Bilginize Sunarız, Saygı ve Sevgilerimizle Collezione

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön