29 Nisan 2015

Collezione Jean Pantolonun Cepleri Yırtıldı!

2014 yılında firmanızdan almış olduğum Jean pantolonun arka iki cep de aynı yerlerden yırtıldı. Antalya 5M Migros'da bulunan mağazanıza bıraktım. Jean pantolonu ilgili yere göndermişler. Fiş ve fatura olmadığından bir işlem yapılamayacağını ifade ettiler. Pantolonun kendilerine ait olduğu arkasında ve içindeki yazılardan anlaşılıyor. Ben jean pantolonun kalitesinin iyi olmadığını ilk defa bir pantolonun tarif ettiğim yerden akıl almaz bir şekilde yırtıldığını ifade etmeme rağmen fiş ve faturanın olmadığını bahane ederek konuyu kapattılar. Konuyu okuyanların takdirine bırakıyorum.

Kadir 432 Okunma

Cevaplar

  • Kadir'in Teşekkür Mesajı29 Nisan 2015

    Bahse konu şikayetim ile şahsıma gönderilen ilk cevap konusunda bir yanlışlık olması sebebiyle, Collezione yetkilisi tarafından telefonla beni arayarak konunun aydınlatılması ve çözümünün müsbet olarak mutabık kalmamız onaylanmıştır. Firmanıza Teşekkür eder saygılarımı sunarım.

  • Collezione Temsilcisi29 Nisan 2015

    Sn. Şikayetvar Yetkilisi ; Değerli Müşterimiz Kadir Bey ile yapılan telefon görüşmesinde, müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygı ve Sevgilerimizle Collezione

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön