14 Mart 2013

Collecturk Gece Yarısı Telefon Tacizi!

2011 yılı ortasında Türkcell'in tarafıma başlattığı icra takip dosyasına yasal süresi içinde itiraz ettim. 2013 Mart ayındayız, şu ana kadar kimse neden borca itiraz ettiniz diye beni aramadı, herhangi bir şekilde itirazı iptal davası da açılmadı, arada bir sms ya da maille bilgilendirme yapıldı. Aradan 2 yıl geçtikten sonra bu gece Collectürk firması her nereden bulmuşsa ailemin sabit telefon numarasını arayarak borç ve haciz işlemlerine ilişkin bir ses kaydı dinletmiş.

Bu kurumun sistemlerinde benim gsm numaram var, bir kere bile aranmadım, hangi hakla gece 22:10 da sabit telefonu arayabiliyorlar? İtiraz edilmiş borç için hangi hakla haciz yapacağız diyebiliyorlar?

Rana 1.737 Okunma

Cevaplar

  • Rana 14 Mart 2013

    Bugün Collecturk'ten Uğur Bey ve Naz Hanım aradı, santral sistemlerinde yaşanan bir arıza nedeniyle geç saatte yanlışlıkla arama yapıldığını belirttiler ve özür dilediler, numaraların kendilerine Turkcell tarafından verildiğini de ilettiler, itiraz dilekçemi inceleyeceklerini ve 15-20 gün içinde sonucun belli olacağını söylediler. Yavuz Demirtaş Hukuk Bürosu'na, Uğur Bey ve Naz Hanım'a göstermiş oldukları ilgi için teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön