24 Ağustos 2013

Colins Jeans'ten Aldığım Ürün Boya Attı!

Şortum ilk yıkamada boya attı ve diğer kıyafetlerimde zarar gördü. Ürünü aldığım dükkana götürdüm. Ürünü firmaya geri gönderdiler yaklaşık 15 gün sonra şikayet kabul edilmedi ve cevap olarak şu dendi; aromatik boyalardan yapıldığı için ilk yıkamada boya atarmış ve ürün değişimide yapılmadı.


Şimdi Colins Jeans firması yöneticilerine soruyorum, bu ürünün üzerinde ki etikette ilk seferde boya veya renk atar diye bir ibare var mı? Tabiki yok. Çünkü söylenmiş olan verilen cevap tuhaf baştan savma.


Ben diğer kıyafetlerim zarar gördü kot pantalonu vs. Şortun bedeli 43 TL oda muhim değil sizin beni yani bir müşteriyi baştan savma araştırma yapılmadan başınızdan def etmeniz. İş ahlakı nerede? Kesinlikle ürün almam.

Mustafa 92 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa29 Ocak 2014

    mademki üretim hatası yok niçin boya atttı neden ilk yıkamada boya atabilir diye bi cvb verdiniz boya atabilirse bu ürün üzerinedki etikette neden yok

  • COLIN’S Temsilcisi13 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Colin's'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Öyle ki sizin şikayet ve istekleriniz doğrultusunda biz kendimizi sizler için geliştiriyor ve yeniliyoruz. Şikayetli ürününüz kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından incelenmiş üretim hatası tespit edilmemiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön