06 Şubat 2014 #2280458

Colin's Jeans'te Müşteri Memnuniyeti Sıfır

17.10.2013 Tarihinde Colin's Jeans'ten 76.90 tl ye almış olduğumuz beyaz yeleği bir süre kullandıktan sonra üzerinde bulunan yıkama talimatına uygun olarak temizlememize rağmen yelekte lekeler ve içerisindeki maddede toplaşmalar oldu ve dokusu bozuldu. Konuyla ilgili bildirimimi erk pazarlamaya ilettim.


02124445326 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine ulaşarak konuyu aktardım fakat hiç bir şekilde kesinlikle yardımcı olmadılar, sürekli olarak konuyu takip etmek sormak sorgulamak durumunda kaldım ve gelen cevapta kullanıcıdan kaynaklı hata olduğunu ve ürünü iade almayacaklarını ve o şekliyle kullanmam gerektiğini belirttiler. Konuyu tüketici haklarına taşıyacağım.

Elif 53 Okunma

Cevaplar

  • Elif07 Şubat 2014

    Bizlerin ihtiyacı sizin için tabii önemli olacak çünkü bu ihtiyaçlarımızdan para kazanan bir firmasınız,benim şikayetimle ilgili göndermiş olduğum ürünün incelendiğini bile düşünmüyorum sosyal medyada hakkınızda yazılan bir çok şikayeti okudum inceledim,hiç bir şikayeti kabul etmiyor,ayıplı sattığınız ürünlerin değişimi yada iadesini almıyorsunuz,müşteri memnuniyetinize vermiş olduğunuz önem www.sikayetvar.com a yazılan her şikayetin altına aynı script i yapıştırmanızdan belli oluyor ! Tüketici haklarına bildirimimi 10.02.2014 tarihinde yapacağım size son 48 saat süre !

  • COLIN’S Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön