20 Nisan 2013 #1754786

Colins Jeans Yanlış Bilgi!

Colin's mağazasından bir kaç ürün aldıktan sonra jeans ürünlerinde kullanabileceğim 25 TL hediye çeki verdiler ve aynı gün bu hediye çekini kullandım. Ürünü hiç kullanmadan bir defosundan dolayı değiştirmek istedim ve farklı bir modele bakacağımı söyledim, ürünü alıp kasada ödeme yaptığımda daha önceden kullanmış olduğum 25 TL hediye çekinin farklı bir model jeans aldığım için iptal olduğunu söyleyip fazladan 25 TL ücret aldılar.


Eğer değişimini yaptığım ürünün aynısı alırsam bu hediye çekinden faydalanabileceğimi söylediler. Kendilerine böyle bir tuhaflığın söz konusu olamayacağını ve bu durumu şikayet edeceğimi söylemem üzerine siz bilirsiniz cevabıyla geçiştirdiler.

Eyüp 34 Okunma

Cevaplar

  • COLIN’S Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Colin’s marka ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şikayetinizin giderildiğini düşünüyoruz. Her türlü konu hakkındaki talep ve fikirlerinizi aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilirsiniz, iletilerinizin bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygılarımızla, Colin’s Müşteri İlişkileri Departmanı 444 5326 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön