09 Mayıs 2013 #1787631

Colins Jeans Üründe Renk Solması!

Yukarıda adı geçen colins konya real mağzasından siyah kot pantolon aldım.Kot pantolon 3 yıkama sonunda (siyahlar özel deterjan kullanıyorum) renk solması oldu. Renk solmasının yanında dikiş kısımlarında ve arka ceplerinin dikiş kısımlarına yakın olan kenarlarında beyazlıklar meydana geldi.Bunun üzerine mağzaya gidip ürünü incelemeye gönderdim.


1 nisan 2013 de gönderilen kot pantolon 15 iş günü sonra durumdan haberdar edileceğim söylendi. İnceleme formunda da 15 iş günü içinde bildirileceği söylendiği halde bilgilendirilmedim. 8 mayıs 2013de gittiğim mağzada kasadaki arkadaşın bile okuyamadığı inceleme formundaki tek okunaklı olan şey red cevabıydı. ürünümün değiştirilmemesinden şikayetçiymiş.

Mustafa 76 Okunma

Cevaplar

  • COLIN’S Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Colin’s marka ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şikayetinizin giderildiğini düşünüyoruz. Her türlü konu hakkındaki talep ve fikirlerinizi aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilirsiniz, iletilerinizin bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygılarımızla, Colin’s Müşteri İlişkileri Departmanı 444 5326 [email protected]

  • Mustafa13 Temmuz 2013

    Colins benim için bitmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön