24 Haziran 2015

Colin's Jeans Tek Yıkamada Oluşan Düz Çizgi!

Aldığım 120 liralık kot, ilk yıkamada, yüksek ısıda yıkanmamasına rağmen yıkama sonrası düz çizgilerle doldu. Koyu gri üzerine açık çizgiler kotumu giyilemez yaptı. Müşteri şikayetlerini okuduğumda Colin's Jeans'ın bu tarz sorunları müşteri hatası olarak değerlendirdiğini okudum. Sadece bilmenizi istedim. Artık, önünüzden dahi geçmeyeceğim.

Ferdi 112 Okunma

Cevaplar

  • Ferdi30 Temmuz 2015

    Yalancılıkta zirvesiniz. Hatalı ürününüzü göndermedim ki inceleyip üretim hatası olduğuna karar veresiniz. Faturası olmadığı için gönderemiyorum. Aldığım Aksaray merkez çarşı şubesinin de telefonuna ulaşamıyorum ki faturasını yollasınlar. Neyse, zaten görmediğiniz üründe bile hata tespit edemiyorsanız göndermenin anlamı yok demektir.

  • COLIN’S Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgili bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön