13 Ekim 2015

Colin's Jeans Satış Sonrası Destek Sıfır!!

Colin's'ten bir kot pantolon almıştım. Çok fazla giymememe rağmen pantolon kendisini bıraktı yamaları kavladı lime lime oldu. Gittim aldığım şubeye götürdüm. İncelemeye alındı. Sonrasında telefonuma gelen mesajda pantolonumun üretim kaynaklı bir hatasının bulunmadığını, talebimi kabul edemeyeceklerini söylemişler. Zaten üretim kaynaklı bir hatası olan pantolonu niye alayım? Colin's'ten 2 3 ay giyebilmek için t-shirt alırdım ağzı yüzü bir yana gider zaten bunu bilerek alırım. Ama Colin's gibi bir markadan 130 TL'ye pantolon alıyorsam ne ürünün bu şekilde deforme olmasını kabul edebilirim ne de bu geri dönüşü.

Gamze 142 Okunma

Cevaplar

  • Gamze15 Ekim 2015

    Pantolondaki yamanın kavlaması yamadan dışarı çıkması ne problemi oluyor acaba? Sizin bu cevabınızla kalmayacağım. Tüketici Mahkemesine gideceğim bilginiz olsun. onlara da bu basma kalıp cümlelerinizi sunarsınız.

  • COLIN’S Temsilcisi14 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinize istinaden ürününüz kalite kontrol ekibi tarafından incelenmiş olup, üretim kaynaklı bir problem tespit edilmediği için değişim talebiniz onaylanmamıştır.Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön