09 Aralık 2015

Colin's Jeans Personel İndirim Uygulamadı!

06.12.2015 tarihinde Söke Novada şubenizden alışveriş yaptım. Colin's Kart sahipleri %5 indirim olduğunu daha önceki alışverişlerde şubenizde çalışan personeliniz ödeme esnasında söyleyip uygulamıştı.

Söke Novada şubenizden yaptığım alışverişte ödemeyi yapmadan önce de indirim yapalım diye belirttim. Ödeme sonrasında faturaya baktığımda indirimin yapılmadığını gördüm. İndirim uygulanmamış olduğunu belirttiğimde ödeme alındıktan sonra indirim yapamayacağını belirtip indirim gerçekleştirmedi.

Ayrıca satın aldığım ürüne de değişim yapılan ürünün iadesi yapılamaz diyede not düşmüşler. Ben değişim yapmadım yeni ürün satın aldım, bu duruma çözüm üretilmesi istiyorum.

Ömer 229 Okunma

Cevaplar

  • Ömer09 Aralık 2015

    Geri dönüş yapıldı mağazaya gidin duzeltilecek dendi magazanin hatası bana kitleniyor personellere gerekli uyarinin yapilmasi bana yeterli Urunu iade edeceğim yok zaten 3 kurus indirimede ihtiyacim yok.

  • COLIN’S Temsilcisi09 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinize isitnaden gerekli kontroller sağlanarak en kısa sürede sizlere dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön