22 Ocak 2014 #2247891

Colin's Jeans Mağazasından Aldığım Kazak Çekti

Colin's Jeans'den aldığım kazak yıkandıktan sonra 3 yaşında çocuğun giyemeyeceği hale geldi. Firma geri almayı reddediyor ve sorunu da bana net açıklayamıyor. Kazağı geri götürdüğümde o kadar minyatür bir haldeydi ki mağazada gören herkes gülüyordu, yetkili de ilk defa böyle bir çekme görüyorum demişti.


İncelemeden sonra bana gelen cevapta ise "üretimden kaynaklanmayan bir sebeple gerçekleşmektedir" demekteler. Müşteri hizmetlerini arayıp kazağın üzerinde 30 derecede yıkanması gerektiği yazıyordu ve ben bu kazağı diğer 6 kazakla beraber 30 C'de yıkadım. Üretimden kaynaklanmıyorsa diğer 6 kazağa hiçbir şey olmazken neden bu kazak bu hale gelmiştir? dediğimde verecek cevapları yok.

Özgür 159 Okunma

Cevaplar

  • Özgür22 Ocak 2014

    Sayın ilgili, Kazağın üzerinde 30 C'de yıkayın yazıyorsa ve bu kazak 30C'de yıkandığında 3 yaşında çocugun giyeceği hale dönüşüyorsa nasıl hala hatasız olduğunu iddia edebiliyorsunuz anlayamadım. Eğer suyun sıcaklığında bir hata olsa makinadaki diğer kazaklarda çekerdi. Sanırım diğer marka kazaklarım buna göre çok daha kaliteli imiş. En azından bunu öğrenmiş oldum. Teşekkür ederim.

  • COLIN’S Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı 444 5326

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön