08 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1887258

Colins Jeans Lekeli Ürünün Değişiminin Yapılmaması!

Colins Jeans Viaport mağazasından aldığım şortun üzerinde mürekkep lekelerinin olduğunu gördüm. Bugün için yani bu ürünleri aldıktan 2 hafta sonra müsait olabildim ve ilk olarak Viaport Colins mağazasına değişim için gittim. Fakat Colins çalışanları ürüne bakıp "Buna bir şey dökülmüş" şeklinde yorumlarını yaptılar.


Oysaki 2 hafta önce bana sattıkları ürünün kendisiydi. İade olarak alamayacaklarını, incelemeye göndereceklerini vs vs şeklinde cevaplar verip neredeyse yüzüme bile bakmayarak geçiştirdiler. Ümraniye Buyaka Colins Jeans mağazasına gittiğimde de mağaza çalışanları yine aynı cevabı verdiler.

Ramazan 77 Okunma

Cevaplar

  • COLIN’S Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Colin’s marka ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şikayetinizin giderildiğini düşünüyoruz. Her türlü konu hakkındaki talep ve fikirlerinizi aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilirsiniz, iletilerinizin bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygılarımızla, Colin’s Müşteri İlişkileri Departmanı 444 5326 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler