31 Ekim 2016 #6820806

Colin's Jeans Kumaş Hatasını Kullanıcı Hatası Diyerek Ürünü Geri Göndermeleri!

19 Eylül de aldığım pantolonda sonradan fark ettiğim arkasındaki siyah lekeden dolayı 10 Ekim'de aldığım Forum İstanbul'daki Colin's mağazasına geri götürdüm. İncelenmek üzere firmaya gönderdiler ve maksimum 15 gün içinde haber vereceğiz dediler. Haber vermediklerinden dolayı bugün sormak için gittim ve ürün geri dönmüş haber vermediler. 30 Ekim bugün ve 20 gün geçiyor. Ayrıca üründeki hatayı kullanıcı hatası bulmuşlar. Ürün hiç kullanılmamasına rağmen. Sizler ürünü satana kadar mı iyisiniz. Sizi kınıyorum ve alışverişi kesiyorum. Yakınlarıma da sizleri kesinlikle kötülüyorum.

Mehmet 689 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet01 Kasım 2016

    Hala sorunun bende olduğunu mu söylüyorsunuz. Üretim hatası değildir belki, belki mağazada olmuştur. Ama bende olmadığı kesin, benim tek hatam alırken detaylı kontrol etmemek. Aslında detaylı kontrol etmek saçma geliyor, detaylı kontrol edeceksem pazardan alalım bu tür şeyleri, sizi bir kez daha kınıyor ve acizliğinizle baş başa bırakıyorum.

  • COLIN’S Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgili bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

  • Mehmet31 Ekim 2016

    Ayrıca mağazaya sorduğumda maksimum 15 içinde haber verilecek demenize rağmen neden haber verilmiyor dediğimde size ulaşamadık denildi. Telefonu teyit ettim ve doğruydu. Bu şekilde bir yaklaşım tarzı olmaması gerektiğini düşünüyorum, mağdur edildiğimi ve ürünü kullanmama rağmen kullanıcı hatası demelerini çok saçma buluyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön