20 Ocak 2014 #2246392

Colin's Jeans Kaz Tüyünden Mont Değil Kostüm Yapmış

Evet mont görünümlü kostüm yapmış alıp giyiyorsunuz. Kaz tüylerinden kostümleriniz oluyor çeşit çeşit. Dökülen tüyler eşyalarınızı, evinizi, hatta uğradığınız heryeri sarıyor. Dayanamayıp alıp mağazanın yolunu tutuyorsunuz şikayetler, bekleme süresi vs. Sonuç: RED. Sebep: Kullanıcı hatası. Ne hikmetse bu kadar yoğunluğun arasında montun tüylerini çıkartan meğer benmişim. Bir marka olmak reklam yapmakla değil, yaptığı ürünün arkasında durmakla mümkün olur.

Seda 55 Okunma

Cevaplar

  • COLIN’S Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

  • Seda21 Ocak 2014

    Bir de... tüylerin fazla çıktığı heryere saçıldığı sebebi ile incelemeye sağlam gönderdiğim montum şikayetim RED aldıktan sonra yırtılmış olarak iade edildi. Bu nasıl bir sistem bu nasıl bir inceleme?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön