14 Mart 2015

Colin's Jeans İade!

Bundan 3 ay önce aldığım zebra kazak ilk yıkamada 30 derecede soldu. 2 kez incelemeye gidip 2 kez red cevabı aldı. Şu an kazağımın geri gelmesini bekliyorum. Tüketici haklarına gidip oradan devam edeceğim memnuniyetsizliğimi bildirmeye ve hakkımı aramaya. 80 TL'ye alınan kazağımı sadece 1 kez giydim. İnsanlar bu paraları kolay mı kazanıyor zannediyorsunuz? 1 kez giymek için mi verildi bu 80 TL? Şu sitede yazan tüm şikayetler aynı konu üzerine. Kalitesiz mal üretip arkasında durmayan dev bir şirket!

Gamze 156 Okunma

Cevaplar

  • Gamze25 Nisan 2015

    Firma hala kazağımı geri göndermiyor, tamamen mağdurum. Tüketici haklarına gideceğim diye kazağımı göndermiyorlar. 90 TL'ye kazak alıp bir kez giyip incelemeye gönderiyorsun kazak incelemeden gelmiyor. Colin's adına güvenip alışveriş yapanlara yazık gerçekten.

  • COLIN’S Temsilcisi18 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinize istinaden ürününüz kalite kontrol ekibi tarafından incelenmiş olup, üretim kaynaklı bir problem tespit edilmediği için değişim talebiniz onaylanmamıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön