27 Ocak 2014 #2259316

Colin's Jeans Hatalı Ürünün Arkasında Durmuyor

Colin's Jeans'ten kasım ayında 5 parça ürün aldım (Beşiktaş Mağazasından). Sonrasında bu ürünlerden 1 tanesinde renk verme ve tüylenme problemi yaşadım. Ürünü Beşiktaş mağazasına geri verdim, 2,3 hafta süren inceleme sonucunda ürün değişimi için red cevabı aldım. Cevabın her hangibir gerekçesi yok.


Müşteri hizmetlerini -444 53-26- A*** Hanım ile görüştüm. Kendiside red cevabına karşı yapacak birşey olmadığını iletmek üzere telefonları yanıtlıyor (Müşteri hizmetleri ne işe yarıyor bence firmanın bunu tekrar sorgulamaması lazım). Kısacası ürün sıkıntılı, mağaza yardımcı olamıyor, müşteri ilişkileri hiçbir sonuç üretmiyor. Yazık çok yazık. Kurumsallaşma yolunda daha çok yolun var Colins.

Basak 65 Okunma

Cevaplar

  • Basak31 Ocak 2014

    Ürününüzle ilgili bir hata olmadıgının altına imza atan sayın kalite teknikerinize bu ürünü armagan ediyorum, urunu aldıgım subeden teslim alabilir, bir hata olmadıgını dusunuyorsa bu urunde buyursun kendi kullansın, urunu teslim almayacagım.

  • COLIN’S Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön