22 Eylül 2016
Yorum Yap
#6496738

Colin's Jeans Hatalı Ürüne Kullanıcı Hatası Dedi

Yeni aldığım kot pantolon ilk giyilmede bölgesinden söküldü, mağazaya giderek durumu söyledim ve kotu benden alarak incelemeye aldılar, tam 1.5 ay sonra bunun kullanıcı hatası olduğunu ve mağazanın sorumlu olmadığını söyleyerek talebimi reddettiler. Gerekli işlem yapılmazsa tüketici haklarını kullanarak ben yapacağım.

Muzaffer Muzaffer 419 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer30 Eylül 2016

    Ürünlerinizin ne kadar kalitesiz olduğunu kabul ediyorsunuz demek ki ilk giyimde ağı yırtılıyor ve hatalı ürünü al kullan diyorsunuz satış stratejiniz bu sanırım hatalı ürünü satıp geri alacağınız zaman 1.5 ay müşteriyi aldığına pişman edip sonuç olarak bu hatalı ürünü sana sattım ama geri almayacağım diyorsunuz peki bende tüketici haklarına başvuracağım o halde.

  • COLIN’S Temsilcisi23 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgili bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler