08 Mayıs 2013 #1784834

Colins Jeans Boyası Aktı!

İkitelli 212 avm colins jeans mağazasından aldığım kot pantolonda 2. yıkamadan sonra ciddi derecede boya akması oldu. Bunun üzerine colins jeanse şikayette bulundum. Ürünü incelemeye aldılar ne yazık ki yapılan açıklamalarda bu ürünlerde böyle bir sorunun olabileceği kabul edilip aynı zamanda da ürünle alakalı bir problem olmadığı söylendi.


Sıradan markalarda dahi böyle bir sorun olmadığı halde colins gibi bir markanın böyle komik , müşteriyi mağdur etme ve yanıltma çabasına bir tüketici olarak anlam verememekteyim. Eğer colins jeans ürünleri 2 ile 3 yıkamalıksa bugüne kadar benim giydiklerim colins değilmi. Demek ki artık üretim kalitesi çok aşağılara inmiş ki müşteri yanıltmaya başlamışlar.

İbrahim 35 Okunma

Cevaplar

  • COLIN’S Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Colin’s marka ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şikayetinizin giderildiğini düşünüyoruz. Her türlü konu hakkındaki talep ve fikirlerinizi aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilirsiniz, iletilerinizin bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygılarımızla, Colin’s Müşteri İlişkileri Departmanı 444 5326 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön