01 Ekim 2015
Yorum Yap
#3838140

Colin's Jeans Bayan Mont ve Erken Jeans!

2014 yılı kasım ayında almış olduğum bayan mont ve jeans de 1 ay sonra bayan mont da kol ağızlarında aşınma, tiftiklenme ve göze hoş gelmeyen görüntü oluştu dikişlerinde açılma oluştu aldığım mağazaya götürdüm alındı gerekli yerler incelendi ve tüketici hatası dendi.


2015 Haziran'da jean arka cep bölgesinde oturduğum yerden kalkarken 15-20 cm yırtılma oldu onu da mağazaya götürdüm tüketici hatası dendi. Colin's firmamalına sahip çıkmıyor kendi sorumluluklarını ve ürettiği malın hatalarını tüketiciye yıkıyor bundan sonra Colin's markasını kullanmayacağım gibi bu markayı kullananlar kullanmamaları söyleyeceğim.

Abdulkadir Abdulkadir 131 Okunma

Cevaplar

  • Abdulkadir09 Ekim 2015

    şikayetimle ilgili sadece boş ve süsleyici laflar yapıyorsunuz benim sorunumu cözmüyor sadece oyalıyorsunuz aldığım ürün 5-6 ay oldu ürün bu sürede her gün giysem ki mümkün değil her gün yıkanması mümkün değil bu kadar kısa sürede aşınması ve yırtılması mümkün değildir. kalite kontrolden bahsediyorsunuz bu nasıl kalite kontrolse müşteri memnuniyetinin önüne geciyor en iyi kalite kontrol müşteri memnuniyeti olmalıdır. bundan son Colin's firmasını her yerde, hER mekenda, hER ortamta kötüleyecek ve memnuyetsizliğimi anlatacağım. süslü laflar söyleyerek benim sorunumu cözmüş olmuyorsunuz.

  • COLIN’S Temsilcisi02 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürünleriniz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler