10 Ocak 2015
Yorum Yap
#2964857

Colin's Jeans Ayıplı Ürünün Değişimini İstiyorum

1 ay önce almış olduğum deri ceketin kollar ve bel lastiği tamamen tüylenerek ve deride soyulmalar başlayarak kötü bir görünüş kazandı. Mağazadan alırken 6 ay değişim olduğunu belirttiler ve simdi mağazaya götürdüğüm de 21 gün beklemem gerektiğini söylediler. Ürünü inceleyeceklermiş nesi incelenecekse olan ortada zaten. Ben bu kadar uzun süre beklemem gerektiğini düşünmüyorum. İade ise iade, olmuyorsa değişim yapılmasını istiyorum.

Furkan 293 Okunma

Cevaplar

  • Furkan14 Ocak 2015

    Bıraktım zaten ama anlatamadım galiba bu elektronik bi ürün veya arızalanacak bi ürün değil gözle görünen tüylenme sorununu 21 gün boyunca incelemeniz sizce ne kadar mantıklıysa bol bol incelemeniz dileğiyle.

  • COLIN’S Temsilcisi13 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürününüzün fişi ya da faturası mevcut ise size en yakın Colin’s mağazasına incelenmek üzere bırakabilirsiniz. İnceleme süremiz 15 iş günüdür. Kalite kontrol teknikerlerimizin tespitine göre üretim kaynaklı problem bulunursa ürününüzün değişimi sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

Ziyaretçi Yorumları