13 Şubat 2014

Colin's Jeans'ten Aldığım Üründe Sökülmeler Oldu.

Yaklaşık 2,5 ay önce mağazadan aldığım ürün aynı hafta 1. yıkama sonucunda sökülmeler meydana geldi. Bunun üzerine aldığım mağazaya ürünü götürdüm ve ürün tespite göndermek üzere teslim alındı ancak aradan geçen bunca zamana rağmen aldığım swet halen gelmedi. Bunun üzerine tekrar aradım hiçbir bilgi vermeden ürün gelmiş tekrar geri gönderilmiş vs.

Tam 2 ay sonra bugün tekrar aradım ürüne hiçbir işlem yapılamadan ürün red görmüş geri gönderiyorlar. Üzerindeki sökülme yırtılmaları görmeksizin hiçbir işlem yapmayan Colin's Jeans markasını kınıyorum ve ürün geldiğinde direk olarak parası ne olursa olsun konuyu mahkemeye taşıyacağım.

Alpaslan 48 Okunma

Cevaplar

  • Alpaslan 14 Şubat 2014

    madem müşteri memnuniyeti ön planda. bende yıllarca temsilcilik yaptım. ama bir gün olsun yaptığım bir işten dolayı müşterilerimi habersiz bırakmadım. hep işlerimin peşinde kaldım. mağazadan size gelişi sizden tekrar mağazaya tekrar size ve tekrar mağazaya gönerim süreciniz arasında 2 ay gibi uçuk bir zaman söz konusu. ve bu süreçte 1 kere bile aranıp şu durumda bu işlem yapıldı gibi bir bilgilendirme bile yapılmadı. şimdi. okadar üsreçte gidip gelen ürün 50 tane yerden geçti. bana aynı ürünü geri kakmaya çalışıyorsunuz.

  • Colin's Jeans Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön