26 Kasım 2013

Colins Jeans'ten Aldığım Pantolon Renk Verdi!

Colins Jeans'ten 2 adet pantolon aldım. Pantolonları sadece 2 kere giydim ilk yıkamada renk verdi. Ben bilinçli bir tüketici olarak yıkama talimatına uydum ama maalesef ki Colins gibi 100 TL'ye jean satan bir firma henüz gelişmemiş olacak ki renk atma olayını çözememiş. Bir de üstüne kullanıcı hatası diye müşteriyi suçlar duruma gelmiş.

Eroğlu şirketler grubu olarak bence siz ilk önce kendi ürün garanti sürecinizi garantiye gönderin! Kullanma talimatına uyun. Sezonu geçmiş olanlar var yeni sezona geçiş yapın. Hiçbir firma yoktur ki bizi tüketici haklarına şikayet edebilirsiniz diyecek kadar relax bir müşteri temsilcisiyle çalışmaz.

Kazım 149 Okunma

Cevaplar

  • Kazım13 Mayıs 2016

    Değerli Müşteri Temsilcisi, o sattığınız jean'leri inşaatta çalışan arkadaşlara verdim onlarda kullandı çok memnunlar tam inşaatlık dediler çok teşekkürleri ilettiler.

  • COLIN’S Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön