Colin's Jeans'ten Aldığım Kabanın Tüyleri Çıkıyor.

Ali A. |

Yaklaşık 1 ay önce Boyner mağazalarından almış olduğum 30379 style numaralı kabanım içerisinde bulunan kaz tüylerini dışarı bırakmaktaydı. Kabanı 1-2 hafta geçer diye götürmedim ancak zamanla geçmediği gibi aksine artış oldu araca, vestiyere, diğer oturduğum heryere mutlaka kaz tüyü bırakınca hemen mağazaya götürdüm.

Hemen kabul ettiler sonrası tam muamma. Gitti geldi red etmişler. Sonrası daha komik ben içindekileri tek tek çıkarıyormuşum gibi kullanıcı hatası diyorlar. Buradan sesleniyorum, Colin's Jeans gibi bir markaya since 1983 yazmak değil mağduriyetleri gidermek yakışırdı ancak Konya sorumlusu izin vermediğini söylediler. Bu daha korkunç bir olay.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  10:30

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26