Colin's Jeans'ten Aldığım Bot Koku Yapıyor!

Güler E. |

Yaklaşık 3 hafta önce mağazanıza koku yaptığı gerekçesi ile botumu iade ettim. Yetkilileriniz 15 iş günü içerisinde haber vereceklerini iletti fakat beni arayan olmadı. Bizzat haber verilmeden mağazaya gittiğimde ise ürünümün geldiğini ilettiler.

40 dakika bekledikten sonra ürün tarafımıza yırtık bir poşette iletildi. Rapor sonucunun ise red olduğunu benim hatam olduğunu söylediler. Raporu kendilerinden istediğimde veremeyeceklerimi ilettikten sonra bendeki iade kağıdını da isteyip mağaza çalışanı tarafından vermezseniz eğer zorla alırım şeklinde tutumu sonrası vermezseniz boş bir kağıt imzalatmak zorundasınız gibi tuhaf bir tepki aldım. Bu işin peşini bırakmayacağıma and içerim Colin's Jeans.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  14:44

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26

 • Güler E.
  30 Aralık
  09:42

  hala dönüş ve cevap yok