Colin's Jeans'den Aldığım Pantolonda Beyazlanma Oldu.

Mahsum M. |

İsmim mahsum temmuz ayında Colin's Jeans mağazasında bir adet pantolon aldım yıllardır Colin's severek ve beğenerek kullanmama rağmen son aldığım ürünü çok değil sadece 3 sefer giymeme rağmen üründe beyazlama bedende aşırı genişleme paçalar da işte aşınma söz konusu olmuştur. İyi ve titiz bir kullanıcı olmamdan ötürü pantolonu ütüleyip test için mağazaya teslim ettim.

25 günlük bir sürenin ardından galiba ürün uzmanları pantolonum ütülü ve temiz görünce şaşırıp ürünü kontrol etmeden tekrar göndermişler ürün kullanıcı kaynaklıdır diye. Şikayetçiyim mağdurum müşteri memnuniyetini ilke edinmiş yöneticilerin desteğini istiyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Model ve Beden

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahsum M.
  13 Ocak
  12:57

  Hizmet adına hiçbir şey yok sadece insanları mağdur etmek adına kaliplasmis sozler gerisi anlamsiz kalabalık

 • 13 Ocak
  11:23

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26

 • Mahsum M.
  06 Ocak
  00:56

  Ben mahsum
  Sikayetimin devamıdır. Mağaza yöneticilerinin eksik bilgi ve umursamaz hareketleri biz kullanıcıyız tüketiciyiz ben kurumunuzun müşteri odaklı hizmetinden herhangi bir kaygım yok yalnız sizlerde müşteri memnuniyeti için uğraşıyorsunuz aslında kural standart biz olmazsak siz olmazsınız siz olmasanız kaliteli urun olmaz hizmet olmaz siz saygı değer yöneticilerin tekrar şirket politikası uğruna müşteri memnuniyetsizliğe yol açmanız durumunda sosyal medyadan tüketici hakem heyetinden sosyal hayattan dilden dile. Gerekli tüm aksiyonların alınacağını belirtmek isterim. İçim yanıyor asgari ücretle çalışan biri olarak sizi tercih ediyoruz diye mağduru olmalıyız. Lütfen gerekli aksiyonları almanızı rica ediyorum. Konuyla ilgili acil desteğinizi bekliyorum. Teşekkürler iyi çalışmalar.
  Saygilarimla
  Colins mağduru.