Colin's Jeans Ürününün Arkasında Durmayan Firma...

Murat T. |

Ağustos ayının ilk haftasında İskenderun Primemall AVM'de bulunan mağazanızdan 2 adet t-shirt aldım. Yaklaşık 3 hafta sonra ürünlerin ikisinde de genişleme birinde ise genişlemeyle beraber yünlenme oldu. Mağazaya götürdüm ürünü test için merkeze göndereceklerini söylediler, bugün gelen mesaj " değerli müşterimiz, ürününüz kalite departmanımız tarafından incelenmiş olup, üretim kaynaklı bir hata bulunmamıştır.
Talebinizi kabul edemeyeceğimizi bildiririz. Saygılarımızla. " şeklinde..

Ben bu ürünleri pazardan alsaydım o ürünler bile 3 haftada dağılmazdı. Siz nasıl bir firmasınız ki ürününüzün arkasında durmuyorsunuz ?
Bu nasıl bir ciddiyetsizliktir? Colin's markasına güvenerek bu güne kadar onlarca ürün aldım. Ancak görüyorum ki kalitesi yerlerde gezen, pazar ürününden bile daha kötü ve ürününün arkasında durmayan bir firma haline gelmişsiniz.
Yazık...

Etiketler :

Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  15:53

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgili bir hata tespit edilmemiştir. Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26

 • 08 Eylül
  17:40

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Colin’s’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İletiniz tarafımıza ulaşmıştır, en yakın sürede değerlendirilecektir.
  Saygılarımızla,
  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26