Colin's Jeans Üründen Memnun Değilim!

Cansu T. |

Korupark Colin's şubesinden kot aldım paçalarını da orada yaptırdım iki yıkamadan sonra beyaz benekler beyaz çizgiler oluştu ve ön tarafı lastik gerilmiş gibi iz oldu geri getirdim incelemeye gönderildi, bugün mesaj geldi onaylanmamış ürünü alabilirsiniz diye ve memnun olmadığım ürünü geri aldım memnun değilim ürününüzden şikayetçiyim bundan sonra Colin's'ten değil kot almak çorap dahi almayacağım.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cansu T.
  07 Eylül
  19:19

  Öyleyse kaliteniz düşmüş artık ürünlerinizi kaliteli uretmiyorsunuz eski memnuniyetim yok kot dediğimde aklima Colin's gelirdi artık başka markalara yonelicem kesinlikle kimseye de tavsiye etmeyeceğim.

 • 03 Eylül
  15:30

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerin ihtiyaç ve beklentileri bizler için çok değerlidir. Tüm şikayetli ürünler kalite kontrol teknikerlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Şikayetli ürününüz kalite teknikerlerimiz tarafından incelenmiş olup üretim ile ilgi bir hata tespit edilmemiştir. Bu departmandan çıkan olumsuz sonuç ile ilgili bizler herhangi bir değişim iade sürecine sizleri yönlendirememekteyiz.Şikayetiniz ile ilgili size yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26