Colins Jeans Üründe Çekme!

Emine Y. |

Colins Mağazasından iki adet tunik satın aldım. Tunik boyu benim için önemli olduğundan özellikle denedim her bedenden ve bulmuşken 2 adet satın alayım dedim. Giymeden suya soktum çıkardım herhangi bir çekme falan olursa iade ederim diye. Korktuğum başıma geldi ve tunikler gerçekten de benim giyemeyeceğim kadar kısaldı.

Mağazaya götürdüm , ilgilendiler sağolsunlar ve incelemeye yolladılar. Daha sonra bana Collins'ten "Üretim kaynaklı bir hata bulunamamıştır. "mesajı geldi . Mağazaya gittim , merak ettim ve çalışan arkadaşlarla ölçtük tunik boyunu . S beden aldığım tunik XS bedenden bile kısa idi. Çalışan arkadaşlar da bunu gördüler. Açıkçası Collins firmasına bunu yakıştıramadım.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emine Y.
  15 Ağustos
  12:12

  hayır şikayetim falan giderilmedi.Hatta mağaza çalışanları bile bana "hakkınızı arayın" dediği halde ürünlerimi poşetiyle birlikte dolaba kaldırdım öylece duruyorlar ve ne zaman bir Colins yazısı görsem sinirim bozuluyor.Markadan soğutma böyle oluyor herhalde:(

 • 15 Ağustos
  11:19

  Değerli Müşterimiz,

  Colin’s marka ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şikayetinizin giderildiğini düşünüyoruz.
  Her türlü konu hakkındaki talep ve fikirlerinizi aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilirsiniz, iletilerinizin bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Colin’s Müşteri İlişkileri Departmanı

  444 5326
  info@colins.com.tr

 • Emine Y.
  19 Haziran
  00:48

  ürünleri kim inceliyor gerçekten çok merak ettim.Üründeki çekmeyi kabul etmedikleri gibi şimdi de "yıkama hatası" diye not düşmüşler sadece suya sokup çıkardığım ürüne.Yazık ya.Annem sanırım haklı.Pazardan alsam daha fazla ilgilenirlerdi :)

 • Emine Y.
  19 Haziran
  00:46

  bir daha asla