Colin's Jeans Ürün Memnuniyetsizliği ve Değişim!

Taner B. |

Firmadan beğenerek aldığım (868*****40 ol 1017567 navy M coa) kodlu montu üzerinden on beş gün geçmeden fermuarı kırıldı ve astarı yırtıldı. Firmanın kendi internet sitesi üzerinden yaptığım şikayeti dikkate alıp ne bir e-posta ne de telefonla geri dönüş yapılmadı. Astarın yırtılması belki bir nebze anlayışla karşılanabilir fakat çok sık kullanılan ve bunun için üretilen fermuarın kırılması sonucu montu aldığım yere geri götürdüm.

Bana cebimden yaptırmam gerektiğini söylediler. Fermuarı açarken kırılan bir parça nasıl benim suçum olabiliyor ve bunu neden ben karşılamak zorunda kalıyorum? Fermuar yaptırmayacağımı söylediğimde de incelemeye gönderelim gibi saçma bir cevap alıyorum.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taner B.
  25 Ocak
  15:10

  Son olarak firma sorunun kendilerinde olmadığını beyan etmiştir. Bende tüketici hakları kanununu okuyorum şu an ve firmanız benim mağduriyetimi gidermek zorunda. Sonuna kadar gideceğim. Dilerseniz okuyun https://tuketicihukuku. Wordpress.com/sorun-cevaplayalim/

 • Taner B.
  24 Ocak
  12:09

  Bu kadar ilgisiz, bu kadar sorumsuz, bu kadar vurdum duymaz, bu kadar sattığı malın arkasında durmayan, bu kadar iş bilmeyen personelin toplandığı bir firma görmedim ben. Size inanıp, güvenip alışveriş yapanlara yazık günah.

 • Taner B.
  24 Ocak
  12:05

  Sizden alışveriş yaptığım güne lanet olsun.

 • Taner B.
  20 Ocak
  18:06

  En son yaptığım görüşmede beni arayıp bir günde sonuçlandıracağız diyen müşteri temsilcisini söyledim umurlarında olmadı bile. Firmada çalışan iki personel birbirinden tutarsız farklı şeyler söylüyorlar. Montumu geri verin yapıldı ya da yapılmadı ben yeniden fermuar diktiririm diyorum inceleme aşamasında diyorlar. Yapacağınız iş yerin dibine batsın. Uzak durun sakın yanaşmayın.!

 • Taner B.
  17 Ocak
  14:17

  Colin's firmasından Müşteri İlişkileri Departmanından beni arayan hanımefendi ürünü bıraktığım mağazayı söylediğim zaman bir gün içerisinde geri dönüş yapılacağı söylenmişti. O bir günün üzerinden yaklaşık bir hafta geçti. Bir müşteriyi aramadan önce, kendinizi kandırın sonra bizi arayıp kandırırsınız. Colin's pişmanlıktır.

 • Taner B.
  12 Ocak
  22:35

  Merhaba,
  iletişim formundan gönderdiğiniz "Şikayet" konulu iletinize cevabımız:
  Merhaba Taner Bey,

  gerekli kontrollerin yapılabilmesi için sizlere ulaşım sağlamamız gerekmektedir fakat paylaşmış olduğunuz numara eksik olmasından dolayı işleme alamamaktatız 444 53 26 numaralı Müşteri Hizmetleri Departmanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  colins Müşteri Hizmetleri
  COLINS müşteri ilişkileri
  erk pazarlama ve giyim san. tic. ınc.
  Zafer Mahallesi Çınar Sokak No:2
  Yenibosna 34194 İstanbul Turkey
  P. 444 53 26 f. +90 212 451 06 60
  www.colins.com.tr

  Mailinize cevaben numaramı buradan alıp ilgili kişinin aramasını rica ederim. Orada numaramı paylaşmıştım.

 • Taner B.
  12 Ocak
  22:27

  Ne yazıktır ki bıraktığım mağazanızda hiç ilgili davranılmadı. Fermuarı açarken kırılan uc için inceleme şartmı? Daha doğrusu fermuarı isteyerek neden kırayım? Kış için hevesle aldığım montumu gönderip neden mağdur olayım?

 • 12 Ocak
  18:57

  Değrli Müşterimiz,

  Web üzerinden yapılan şikayetlerin 24 saatlik dönüş süresi mevcuttur bu sebeple herhangi bir ilgisizlik söz konusu olmamaktadır.Şikayetli ürünlerinizin gerekli ve bilir kişiler tarafından doğru sonuca ulaştırılabilmesi için inceleme departmanımız mevcuttur.Şikayetli ürününüzü size en yakın mağazamıza bırakmadan önce bizleri de bilgilendirirseniz mağaza müdürü ile merkez ürünü kontrol ederek gün içerisinde sizlere dönüş sağlıyor olacaktır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı.
  444 53 26

 • Taner B.
  12 Ocak
  15:41

  Ne yazık ki incelenmeye gönderilen mont benim ihtiyacımı karşılamıyor ve ortaya mağduriyetim çıkıyor. On beş güne kadar gelecek montu ben ne yapayım? Ya da alalı on beş gün olan montum neden sizden kaynaklı bir sebeple size getirdiğimde değiştirilmiyor?