12 Ocak 2016

Colin's Jeans Ürün Memnuniyetsizliği ve Değişim!

Firmadan beğenerek aldığım (868*****40 ol 1017567 navy M coa) kodlu montu üzerinden on beş gün geçmeden fermuarı kırıldı ve astarı yırtıldı. Firmanın kendi internet sitesi üzerinden yaptığım şikayeti dikkate alıp ne bir e-posta ne de telefonla geri dönüş yapılmadı. Astarın yırtılması belki bir nebze anlayışla karşılanabilir fakat çok sık kullanılan ve bunun için üretilen fermuarın kırılması sonucu montu aldığım yere geri götürdüm.

Bana cebimden yaptırmam gerektiğini söylediler. Fermuarı açarken kırılan bir parça nasıl benim suçum olabiliyor ve bunu neden ben karşılamak zorunda kalıyorum? Fermuar yaptırmayacağımı söylediğimde de incelemeye gönderelim gibi saçma bir cevap alıyorum.

Taner 201 Okunma

Cevaplar

 • Taner 25 Ocak 2016

  Son olarak firma sorunun kendilerinde olmadığını beyan etmiştir. Bende tüketici hakları kanununu okuyorum şu an ve firmanız benim mağduriyetimi gidermek zorunda. Sonuna kadar gideceğim. Dilerseniz okuyun https://tuketicihukuku. Wordpress.com/sorun-cevaplayalim/

 • Taner 24 Ocak 2016

  Bu kadar ilgisiz, bu kadar sorumsuz, bu kadar vurdum duymaz, bu kadar sattığı malın arkasında durmayan, bu kadar iş bilmeyen personelin toplandığı bir firma görmedim ben. Size inanıp, güvenip alışveriş yapanlara yazık günah.

 • Taner 24 Ocak 2016

  Sizden alışveriş yaptığım güne lanet olsun.

 • Taner 20 Ocak 2016

  En son yaptığım görüşmede beni arayıp bir günde sonuçlandıracağız diyen müşteri temsilcisini söyledim umurlarında olmadı bile. Firmada çalışan iki personel birbirinden tutarsız farklı şeyler söylüyorlar. Montumu geri verin yapıldı ya da yapılmadı ben yeniden fermuar diktiririm diyorum inceleme aşamasında diyorlar. Yapacağınız iş yerin dibine batsın. Uzak durun sakın yanaşmayın.!

 • Taner 17 Ocak 2016

  Colin's firmasından Müşteri İlişkileri Departmanından beni arayan hanımefendi ürünü bıraktığım mağazayı söylediğim zaman bir gün içerisinde geri dönüş yapılacağı söylenmişti. O bir günün üzerinden yaklaşık bir hafta geçti. Bir müşteriyi aramadan önce, kendinizi kandırın sonra bizi arayıp kandırırsınız. Colin's pişmanlıktır.

 • Taner 12 Ocak 2016

  Merhaba, iletişim formundan gönderdiğiniz "Şikayet" konulu iletinize cevabımız: Merhaba Taner Bey, gerekli kontrollerin yapılabilmesi için sizlere ulaşım sağlamamız gerekmektedir fakat paylaşmış olduğunuz numara eksik olmasından dolayı işleme alamamaktatız 444 53 26 numaralı Müşteri Hizmetleri Departmanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla, colins Müşteri Hizmetleri COLINS müşteri ilişkileri erk pazarlama ve giyim san. tic. ınc. Zafer Mahallesi Çınar Sokak No:2 Yenibosna 34194 İstanbul Turkey P. 444 53 26 f. +90 212 451 06 60 www.colins.com.tr Mailinize cevaben numaramı buradan alıp ilgili kişinin aramasını rica ederim. Orada numaramı paylaşmıştım.

 • Taner 12 Ocak 2016

  Ne yazıktır ki bıraktığım mağazanızda hiç ilgili davranılmadı. Fermuarı açarken kırılan uc için inceleme şartmı? Daha doğrusu fermuarı isteyerek neden kırayım? Kış için hevesle aldığım montumu gönderip neden mağdur olayım?

 • Colin's Jeans Temsilcisi12 Ocak 2016

  Değrli Müşterimiz, Web üzerinden yapılan şikayetlerin 24 saatlik dönüş süresi mevcuttur bu sebeple herhangi bir ilgisizlik söz konusu olmamaktadır.Şikayetli ürünlerinizin gerekli ve bilir kişiler tarafından doğru sonuca ulaştırılabilmesi için inceleme departmanımız mevcuttur.Şikayetli ürününüzü size en yakın mağazamıza bırakmadan önce bizleri de bilgilendirirseniz mağaza müdürü ile merkez ürünü kontrol ederek gün içerisinde sizlere dönüş sağlıyor olacaktır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı. 444 53 26

 • Taner 12 Ocak 2016

  Ne yazık ki incelenmeye gönderilen mont benim ihtiyacımı karşılamıyor ve ortaya mağduriyetim çıkıyor. On beş güne kadar gelecek montu ben ne yapayım? Ya da alalı on beş gün olan montum neden sizden kaynaklı bir sebeple size getirdiğimde değiştirilmiyor?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön